Uwagi i sugestie

W związku z dość długimi terminami realizacji przelewów, wystawiamy Faktury proforma z wcześniejszym terminem. Staramy się w ten sposób uniknąć sytuacji, gdy serwer zostanie zablokowany z powodu nieopłacenia abonamentu.

Powyższe zabiegi absolutnie nie wpływają na dotychczasowy okres rozliczeniowy Państwa usług. Jeśli usługi opłacają Państwo poprzez przelew płatności.pl lub sms i są pewni, że przelew dojdzie na czas, można opłacić serwer w „ostatniej chwili”.

Przykładem takiej sytuacji może być Poczta Polska:

SYTUACJA 1
Załóżmy sytuację, gdy termin płatności mija dziś, a wysyłamy przelew przez wyżej spomnianą firmę.
Przelew na poczcie trwa około 2-4 dni. Z takiej sytuacji wynika, że pieniądze otrzymamy już po terminie płatności, dlatego serwer będzie 2-3 dni nie czynny. Faktury proforma wysyłane wcześniej do Państwa mają zapobiec takiej sytuacji i przypomnieć o terminie płatności.

SYTUACJA 2
Drugą metodą płatności są zintegrowane (z naszym systemem) przelewy poprzez Płatności.pl. Cały proces przelewu z Państwa kont (niezależnie w jakim banku) trwa maksymalnie 30 minut.

POMOC
Jedną z metod przyspieszenia przelewów z banku lub poczty, lub zwyklego przelewu z konta innego niż Inteligo, jest przesłanie nam potwierdzenia przelewu.
W przypadku gdy mamy wyciąg Fizyczny (blankiet, itp) należy go zeskanować lub zrobić zdjęcie w dobrej rozdzielczości, aby pieczątki podpisy i wszystkie dane były czytelne. W razie jakichś wątpliwości przelew nie zostanie zatwierdzony wcześniej.
W przypadku przelewów internetowych wystarczy dokument potwierdzenia transakcji w formacie .pdf (koniecznie generowany przez bank - z podpisem cyfrowym).

Wszystkie dokumenty należy przesyłac na adres (poczty elektronicznej): pomoc@exone.pl