Uwagi i sugestie

Objaśnienie

Kategorie Pomocy

Instalacja i konfiguracja systemu Debian, panel ISPConfig 3, serwer VPS z wirtualizacją OpenVZ.

Film instruktażowy na temat instalacji panelu ISPConfig 3 i obsługi Panelu Solus wirtualizacji OpenVZ. Używany serwer to VPS w exone.pl z wirtualizacją OpenVZ. Podejmuje tematykę instalacji panelu ISPConfig 3 do zarządzania hostingiem www. Prosta instalacja systemu i panelu na VPS w exone.pl.

Instalacja i konfiguracja systemu CentOS + VNC, serwer VPS z wirtualizacją OpenVZ - exone.pl

Film instruktażowy na temat obsługi Panelu Solus wirtualizacji OpenVZ. Podejmuje tematykę instalacji systemu CentOS z środowiskiem graficznym (GUI) (XWindows + VNC). Łączenie się z serwerem VPS w exone.pl poprzez program VNC (VNCviewer). Prosta instalacja systemu na VPS w exone.pl.

Instalacja i konfiguracja systemu Ubuntu + VNC na serwerze VPS z wirtualizacją OpenVZ - exone.pl

Film instruktażowy na temat obsługi Panelu Solus wirtualizacji OpenVZ. Podejmuje tematykę instalacji systemu Ubuntu z środowiskiem graficznym (GUI) (XWindows + VNC). Łączenie się z serwerem VPS w exone.pl poprzez program VNV (VNCviewer). Prosta instalacja systemu na VPS w exone.pl.

Instalacja Centos Apache + MYSQL + PHP + PHPMyAdmin + FTP na VPS, wirtualizacja OpenVZ | exone.pl

Film pokazuje metodę instalacji systemu Centos ze środowiskiem WWW na serwerach VPS z wirtualizacją OpenVZ. Instalacja odbywa się za pomocą panelu Solus.

Uruchamianie i łaczenie się poprzez Tunel VPN PPTPna serwerze VPS OpenVZ

Zobacz jak stworzyć swój własny tunel VPN PPTP za pomocą profesjonalnego serwera vps z technologią openvz wykupionego w firmie exone.pl. Cała procedura jest niezwykle szybka i przystępna. www.exone.pl

Tworzenie darmowej subdomeny i dodanie do serwera VPS z wirtualizacją OpenVZ

Pierwsza część szkolenia pokazuje jak utworzyć sub domenę w jednej z darmowych domen hostingu exone.pl. Wirtualizacja serwera vps oparta jest na rozwiązaniu OpenVZ

Konfiguracja RevDNS na serwerze VPS z wirtualizacją OpenVZ

Druga część szkolenia. w tej części zobaczymy jak skonfigurować poprawnie RevDNS na serwerze VPS w firmie exone.pl

Konfiguracja rekordów DNS do obsługi poczty na serwerze VPS z OpenVZ

Trzecia i zarazem ostatnia część szkolenia opisująca konfigurację rekordów dns do obsługi poczty na serwerze vps w firmie exone.pl

Instalacja i podłączenie do Ubuntu 12.04 LTS 64bit + XWindows PL + NoMachine NX na serwerze vps

Zobacz jak zainstalować Ubuntu 12.04 LTS 64bit + XWindows PL + NoMachine NX na serwerze vps OpenVZ w exone.pl, oraz jak podłączyć się do niego poprzez klienta NX.